Firma

Jesteś w: > firma

Historia

Działalność NLAB rozpoczęła się w 1998 roku, w formie przedstawicielstwa handlowego firmy Eco Chemie BV (późniejszego Metrohm Autolab BV), pioniera produkcji modułowych, cyfrowych potencjostatów-galwanostatów AUTOLAB. Wkrótce dodane zostały instrumenty do badań metodą rezonansu plazmonów powierzchniowych (SPR), a od 2005 roku asortyment poszerzył się o przyrządy do charakteryzacji granicy faz (tensjometry) oraz urządzenia do wytwarzania monowarstw (wanny Langmuira-Blodgett, dip-coatery).

Nasz sposób działania

Dostarczamy przyrzady do zaawansowanych pomiarów, produkowane przez najbardziej renomowanych na świecie producentów. Takich, którzy cenią jakość, niezawodność i dokładność przyrządów, oraz dostarczają wsparcie i serwis na najwyższym poziomie. Sprzedawane przez nas instrumenty mają długo i niezawodnie pracować w Państwa laboratoriach.

Wszyscy nasi pracownicy, na różnych etapach swojej kariery, zdobyli doświadczenie jako badacze. Dlatego łatwiej im zorientować się w zagadnieniach, nad którymi Państwo pracujecie, oraz przedyskutować, jakie warianty sprzętu pomiarowego najlepiej pasować będą do specyfiki Państwa pracy. W razie potrzeby wspierają nas również specjaliści, w tym konstruktorzy, pracujący u producentów przyrządów.

Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z użytkowanego sprzętu. Wierzymy, że zadowoleni z zakupów, powrócicie do nas przy realizacji swoich kolejnych projektów!

 nLab jest członkiem Rady Konsultacyjnej przy Polskim Towarzystwie Chemicznym. 

 

Reprezentujemy w Polsce nastepujące firmy:

 

Metrohm Autolab BV (Holandia)

Metrohm Autolab (do 2009 r działający pod nazwą Eco Chemie BV), od 1986 projektuje i wytwarza zaawansowaną aparaturę pomiarową, oprogramowanie i akcesoria do badań elektrochemicznych. Najbardziej znany produkt - potencjostat typu AUTOLAB - był pierwszym w świecie przyrządem elektrochemicznym całkowicie sterowanym z komputera PC. Natomiast wprowadzone kilka lat temu, rewolucyjne w swojej koncepcji, oprogramowanie NOVA stało się punktem odniesienia dla software'u badawczego w elektrochemii. Metrohm Autolab posiada certyfikat ISO 9001, zaś NLAB jest wyłącznym dystrybutorem oraz agentem serwisowym produktów AUTOLAB w Polscce, Rosji, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Metrohm DropSens (Hiszpania), która produkuje, między innymi: przenośne potencjostaty, urządzenia do badań spektro-elektrochemicznych, elektrody sitodrukowane oraz wiele rodzajów elektrod, naczynek i akcesoriów nie do zastąpienia w laboratorium elektrochemicznym.

Sensolytics GmbH (Niemcy)

Sensolytics od 2004 roku rozwija i produkuje modułowe elektrochemiczne mikroskopy skaningowe (Scanning Electrochemical Microscopes, SECM), wyposażone w szereg unikalnych cech – m. in. kontrolę odległości poprzez pomiar siły ścinającej (shearforce distance control). NLAB jest dystrybutorem produktów Sensolytics w Polsce i w Rosji.

Biolin Scientific AB (Szwecja)

Firma wytwarzająca najwyższej klasy instrumenty do badań powierzchni, nowych materiałów, urządzeń do tworzenia monowarstw oraz oprzyrządowania dla nauk biologicznych i pokrewnych. NLAB jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce dwóch linii produktów: tensjometrów ATTENSION oraz przyrządów do charakteryzacji granicy faz (KSV NIMA).

Insplorion AB (Szwecja)

Insplorion AB specjalizuje sie w wytwarzaniu urządzeń do badań nanoplazmonicznych, wykorzystujących zjawisko zlokalizowanego rezonansu plazmonów powierzchniowych.

Copyright © nLab sp. z o. o. 2020

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK